Hodnocení podzimní části

Hodnocení podzimní části

Příspěvekod Jiří Kubeš » stř 14.11.2018, 14:37:30

Podzimní část fotbalových soutěží roč.2018/2019 skončila: :(

Družstvo mužů "A" hraje okresní přebor a v podzimní části se mu nedařilo. Hned první tři kola náš celek prohrál a teprve ve čtvrtém kole získal bod za remízu doma s SK Zliv. Následovala další remíza v Římově a pak doma konečně vítězství nad Loko ČB "B". Následovala vysoká prohra v Rudolfově, pak tři vítězná utkání a v závěru zase tři prohry.
Mužstvo sehrálo celkem 13 utkání z nichž 4x vyhrálo, 2x hrálo nerozhodně a 7x prohrálo. Se ziskem 14 bodů a skóre 22:36 je na 10 místě.
"B" tým naskočil do OS-IV třída jako nově založený celek. V soutěži startuje 11 účastníků. Náš celek sehrál 10 utkání z nichž 5x vyhrál, 2x remizoval a 3x prohrál. Se ziskem 17 bodů a skóre 15:13 je na 4 místě.
Družstvo žen hraje divizi a v podzimní části soutěže si nevedlo zle. Sice hned v prvním utkání s VS Plzeň utrpěl náš celek vysokou prohru 0:5, ale příčinou bylo neproměňování i těch nejvyloženějších šancí. Od této prohry až do skončení podzimní části náš celek neprohrál, pouze 2x remizoval (v Domažlicích a doma se Sp Kaplice). V divizi skupiny "D" startuje deset mužstev. Náš celek sehrál v podzimní části devět utkání: 6x vyhrál, 2x remizoval a 1x prohrál. Se ziskem 20 bodů a skóre 28:14 je zatím na 4.místě, dva body za vedoucím Sp Kaplice a bod za VS Plzeň a Třeboní. Naše mužstvo předvádělo celkem pohledný fotbal. Škoda, že sestavu narušilo zranění některých hráček. :)
Nejvíce branek za družstvo žen nastřílely: Michálková 9, Vyslužilová 7, Jandová 5 a Vonková 4.
Družstvo mladších žáků startuje v okresním přeboru, kde je 9 účastníků. Tým sehrál celkem 8 utkání z nichž 4x vyhrál a 4x prohrál. Se ziskem 12 bodů a skóre 24:36 je na 5. místě. Nejlepším střelcem mužstva je Jan Tomášek s 11 brankami, před Martincem 7 a M.Bradnou 3 góly. Matyáš Bradna se dostal do okresního výběru, kde si vede velmi dobře. Škoda, že v době výběru onemocněl brankář Černý, který byl též navržen do výběrového tréninku.
Družstvo mladší přípravky (roč. 2010 a mladší) si vede v okresním přeboru velmi dobře. V prvním utkání, kdy ještě nebyl náš tým kompaktní, prohrál s Sj Ledenice, ale pak až do konce podzimní části neokusil hořkost prohry. Mužstvo v podzimní části sehrálo celkem devět utkání z nichž 8x vyhrálo a 1x prohrálo. Se ziskem 24 bodů a skóre 101:40 je na druhém místě za svým přemožitelem s Ledenic. Mezi nejlepší střelce mužstva patří : Vojta Bradna 52, Alex Plzák 27 a Jakub Kroupa 14 branek. Škoda, že někteří noví hráči a hráčky, co se přihlásili, nevydrželi z důvodu, že nestíhají další aktivity. Pokud má někdo zájem o fotbal může přijít na trénink, který v zimním období je v tělocvičně ZŠ každé úterý a čtvrtek od 15:00 hodin. Potřebovali bychom posílit naše řady, abychom i v budoucnu mohli reprezentovat naše město ve fotbalových soutěžích.
V roce 2019 bude fotbalový oddíl slavit devadesát let od založení fotbalového klubu v Borovanech. Samozřejmě proběhnou akce na připomenutí jubilea. Snad se i v roce 2019 dočkáme lepších sportovních výsledků a většího zájmu, zejména mládeže, o fotbal. Sportovní areál odpovídá tomu, aby se v našem městě hrála vyšší soutěž.
Jiří Kubeš
Administrátor
 
Příspěvky: 167
Registrován: stř 06.02.2008, 21:35:51

Zpět na Novinky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron